فاز یک حوزه علمیه اهل البیت (س) تیران افتتاح گردید

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلفاز یک حوزه علمیه مکتب اهل البیت (س) تیران که مربوط به برادران طلاب می باشد با حضور نماینده ی محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه و مدیر حوزه های علمیه استان اصفهان و ریاست دفتر معظم حوزه های علمیه استان اصفهان و همچنین با حضور امام جمعه های شهرستانهای اطراف تیران ، اساتید  ، مسئولین و خیرین این شهرستان به بهره برداری رسید و افتتاح شد .

این حوزه دارای دو بلوک و شامل 5.000 متر عرصه و 6.300 متر اعیانی پیش بینی شده است که در این مرحله یکی از بلوک ها در دوطبقه و با متراژ 3.150 متر به بهره برداری رسید .

فضاهای این بلوک شامل 64 حجره ، چهار عدد آبدارخانه ی گروهی ، 24 چشمه سرویس بهداشتی و 16 واحد حمام و دارای موتورخانه ی مرکزی می باشد.

بودجه هزینه شده در این بلوک و 30% پیشرفت فیزیکی در بلوک دوم مبلغی بالغ بر 30.541.216.726 ریال می باشد. که مبلغ 2.000.000.000 ریال از این مبلغ توسط خیرین بوده است.

آقای محسن سیلانی ممعاون اداری مالی مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان اصفهان اظهار داشت که این پروژه از سال1388 شروع شد که به دلیل مشکلات بودجه و اعتباراتی که وجود داشته است تصمیم گرفته شد ،  یک بلوک به عنوان فاز یک تکمیل و به بهره برداری برسد. که طلاب محترم بتوانند از فضای ایجاد شده بهره برداری نمایند.